گواهینامه های بین المللی گروه آسمان ایران iranskygroup

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 – 2008

یکی از گواهینامه های بین المللی اخذ شده شرکت Iran Sky Group گواهینامه ISO 9001-2008 می باشد که هدف ایجاد الگویی بین المللی برای پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت در جهت ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات و بهبود مستمر آن با هدف افزایش رضایت مشتریان و همچنین افزایش توان رقابتی Iran Sky Group و ایجاد اعتماد در بین مشتریان و النهایه نظامند کردن کلیه فرآیند های شرکت و حرکت تمام پرسنل Iran Sky Group در چارچوب قوانین تدوین شده می باشد.
سیستم مدیریت شکایت مشتریان ISO 10002 – 2004

از مهمترین گواهینامه های بین المللی اخذ شرکت Iran Sky Group که به عنوان اولین شرکت در ایران موفق به اخذ این گواهینامه گردیده است گواهینامه ISO 10002-2004 می باشد که هدف از اخذ این گواهینامه کمک به درک بهتر و عمیق انتظارات و نیازهای مشتریان و شناسایی مشتریان ناراضی و ایجاد فرصت در جهت حفظ و نگهداری آنها با هدف افزایش اعتبار شرکت و گسترش سهم بازار و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت شرکت در جهت تدوین رویه ای واحد به منظور رسیدگی به نظرات و شکایات و پیشنهادات سازنده مشتریان به عنوان ابزاری موثر در راستای ارتقاء مشتری مداری و تعالی سازمان می باشد.
سیستم مدیریت رضایت مشتریان ISO 10004

در دنیای پر رقابت امروزی که عرضه به مراتب بیشتر از تقاضا است رضایتمندی، وفاداری و نگهداری مشتریان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و به یکی از استراتژیهای مهم برای موفقیت سازمانها تبدیل شده است. به این ترتیب اندازه گیری، پایش و افزایش رضایت مشتری یکی ازحیاتی¬ترین فعالیت¬های هر سازمان بشمار می¬آید. استاندارد رضایت مندی مشتری 10004 ISO ویرایش سال ۲۰۱۰ جدیدترین استاندارد در حوزه مشتری مداری می باشد که شرکت الی گشت در راستای برآورده کردن نیازهای مشتریان و جلب رضایت و اطمینان آنها و در نتیجه افزایش توان رقابتی خود در بازار کار به اخذ این گواهینامه اقدام نموده است.
The International Air Transport Association

انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی یا به عبارتی یاتا یکی از مهمترین انجمن های بین المللی دنیا می باشد که در سال 1945 تحت پیمان هاوانا در کوبا و به مرکزیت ژنو هدف توسعه حمل و نقل هوایی ایمن و ارتباط بین اعضا و ارتباط با سازمان های بین المللی از جمله WHO ، ICAO و ... تاسیس گردیده است که شرکت Iran Sky Group یکی از اعضاء این انجمن بین المللی می باشد.
Pacific Asia Travel Association

پاتا یکی از انجمن های سفر در زمینه صنعت توریسم می باشد که در اولین کنفرانس آسیا – آقیانوسیه در سال 1952 تشکیل گردیده است که هدف از تشکیل این انجمن توسعه سفر و گردشگری در صنعت توریسم کشورهای عضو این انجمن می باشد که شرکت Iran Sky Group به عنوان اولین شرکت ایرانی عضو این انجمن گردیده است.
انجمن آژانسهای مسافرتی آمریکا

ASTA (انجمن آژانسهای مسافرتی آمریکا) بزرگترین انجمن پیشتازان مسافرتی در جهان می باشد. ماموریت انجمن آژانسهای مسافرتی آمریکا و سازمان های مربوطه به آنها شامل تسهیل در فروش مسافرت های هوایی به کمک نمایندگی های فعال, به اشتراک گذاشتن دانش های مربوطه و تقویت میزان آگاهی متخصصان می باشد. انجمن آژانسهای مسافرتی آمریکا در جستجوی بازار های خرده فروشی سود آور و رو به پیشرفت برای سرمایه گذاری و تجارت می باشد. انجمن آژانسهای مسافرتی آمریکا که در سال 1931 بعنوان آژانس مسافرتی با کشتی های بخار تاسیس و امروزه سازمان های وابسته به آن شامل بزرگترین و موثرترین انجمن های مسافرتی با عضویت 140 کشور می باشد. بعنوان بزرگترین انجمن آژانس مسافرتی جهان، فعالیت های این شرکت شامل تمامی جنبه های مسافرتی می باشد.
انجمن آژانسهای مسافرتی ژاپن

بعد از تحریم برخی از آژانس های مسافرتی بر اساس قانون آژانس های مسافرتی توسط وزیر راه و ترابری ژاپن, JATA (انجمن آژانس های مسافرتی ژاپن) درصدد تقویت کیفیت خدمات مسافرتی رفت و برگشت به ژاپن بر آمد. این انجمن از طریق فعالیت هایی نظیر انتشار اطلاعات, تشویق همکاری بین اعضای انجمن و ارتقا و توسعه تجارت ها و قانون گذاری ها که حداکثر سوددهی را برای اعضای انجمن فراهم می کند, صنعت مسافرتی و تور را توسعه می بخشد.